Вы здесь

«Катували… відрізали язик… і не тільки»: Колишня полонена сепаратистів з «ДНР» повідала моторошні подробиці знущань (відео)

Колишня полонена терористів «ДНР», нині проходить службу в медбатальйоні «Медекс» під позивним Еріка розповіла, як пережила ув’язнення в окупованому Донецьку. Відеозізнання з’явилося в розпорядженні «Обозревателя», передають Патріоти України.

За словами дівчини, вона пішла воювати на стороні сил АТО в липні 2014 року, після того, як у результаті обстрілу бойовиків загинула її 4-літня дочка в Дебальцевому.

«24 липня її вбив снаряд, який потрапив у будинок. 28-го я вже пішла воювати. Як місцева жителька я допомагала військовим збирати інформацію», — розповіла вона, уточнивши, що дочку виховувала сама.

Протягом року вона збирала дані про кількість терористів на позиціях, про розміщення техніки і наявності російських найманців у лавах «ДНР».

«Потім я потрапила в полон, як раз коли переносила інформацію. Мене повинні були зустріти наші, але я натрапила на сєпарів. У полоні просто йшов допит: де служиш, з ким служиш, хто командир, як потрапила, чому пішла воювати… Зрозуміло, що потрібні відповіді вони рідко отримували. Спочатку я взагалі над ними знущалася. Ну потім вже мене почали бити, намагалися язик відрізати, ламали ребра, виривали ножем зуби. Але найстрашніше було, коли навпроти мене садили нашого полоненого хлопця і починали його катувати… відрізати язик … і не тільки», — розповіла Еріка.

За її словами, їй вдалося вибратися з полону завдяки бійцям «Правого сектора», які викупили її за 10 тисяч доларів.

Рекомендуем: