Вы здесь

Грошей немає: Гройсман вирішив заощадити на дітях

Реформування освіти — річ корисна, але вимагає величезних фінансових вкладень, які кишеня України дозволити собі поки що не може. Зміни обійдуться країні в 3 мільярди доларів, так що їх доведеться відкласти.

Про це прем’єр-міністр України Володимир Гройсман заявив сьогодні, 6 липня, в Лондоні під час конференції з питань реформ в Україні.

Також глава уряду зазначив, що для того, щоб побачити ефект від освітньої реформи через 10 років, її потрібно проводити вже сьогодні, і те, що країні доводиться пролонгувати реформу, потягне за собою не найкращі наслідки.

Міністр освіти Лілія Гриневич раніше заявляла, що для реформування освіти до 2030 року Україні знадобиться майже 87 мільярдів гривень: «Про вартість закону важко говорити. Ця вартість розподілена на 12 років. Найбільша сума, яка додатково потрібна, це за 12-й рік навчання, але цей рік буде по закону, в 2029-2030 роках».

Реформування освіти — річ корисна, але вимагає величезних фінансових вкладень, які кишеня України дозволити собі поки що не може. Зміни обійдуться країні в 3 мільярди доларів, так що їх доведеться відкласти. Про це прем’єр-міністр України Володимир Гройсман заявив сьогодні, 6 липня, в Лондоні під час конференції з питань реформ в Україні. Також глава уряду зазначив, що для того, щоб побачити ефект від освітньої реформи через 10 років, її потрібно проводити вже сьогодні, і те, що країні доводиться пролонгувати реформу, потягне за собою не найкращі наслідки. Міністр освіти Лілія Гриневич раніше заявляла, що для реформування освіти до 2030 року Україні знадобиться майже 87 мільярдів гривень: «Про вартість закону важко говорити. Ця вартість розподілена на 12 років. Найбільша сума, яка додатково потрібна, це за 12-й рік навчання, але цей рік буде по закону, в 2029-2030 роках».

Джерело: https://znaj.ua/

Рекомендуем: