Вы здесь

Дівчина зробила 50 пластичних операцій, щоб бути як Джолі, але перетворилася на зомбі

Мережу підірвали знімки 22-річної дівчини, жертви невдалої пластики, яка мріяла бути схожою на свого кумира — голлівудську кінодіву Анджеліну Джолі. Однак, перенісши 50 пластичних операцій, мешканка Ірану стала живим зомбі.
Цукор Табар — віддана прихильниця Анджеліни Джолі. Дівчина все життя мріяла про таку ж зовнішності, тому вирішила лягти під ніж хірургів, щоб стати схожою на Енджі. Після 50 пластичних операцій і екстремального схуднення до 40 кг, нещасна Цукор тепер більше схожа на героїню мультфільму Тіма Бертона, ніж на зірку Голлівуду.
За словами дівчини, вона 4 рази робила ринопластику, тричі змінювала овал обличчя, видаляла грудки Біша для досягнення ефекту впали щік, і неодноразово вдавалася до блефаропластиці. Користувачі мережі вважають, що зараз дівчина схожа на Емілі з мультфільму «Труп нареченої» (Corpse Bride).
На аккаунт Цукор в Інстаграме підписано понад 500 тисяч осіб, з яких більшість не є її прихильниками, а просто намагаються напоумити дівчину припинити спотворювати себе.
Джерело: — 7dniv.info

Рекомендуем: