Вы здесь

Черговий провал: відома причина облисіння головної ялинки країни

Головна ялинка країни, яка зараз збирається на Софійській площі, придбала найбільшу популярність в обговореннях користувачів соцмереж. Лысоватость спровокувала для неї нову назву — символ корупції і нехлюйства.

Про це пишуть «Вести«, намагаючись розібратися, хто ж «підстриг» пушитое дерево.

Головна новорічна ялинка, яку з пригодами везли до Києва цілих п’ять днів, постраждала при транспортуванні настільки, що її просто не дізналися після установки. Пухнаста красуня-ялиця з Богородчанського спеціального агролісгоспу, в срезывании якій брали участь 12 чоловік, після установки стала виглядати неабияк поріділої.

«Піду вип’ю заспокійливого», «Так знівечити «карпатську красуню» могли тільки комунальники…», «Не та нині Йолка…», — писали користувачі, проводячи аналогії з 2013 роком, коли навколо новорічного символу теж йшло чимало дискусій.

Директор КП «Івано-Франківськ-облагролес» Олег Олійник ялинку визнав.

«Це наша, її можна дізнатися за верхівці», — сказав він.

За його словами, проблеми з ялинкою в транспортуванні відбулися ще і із-за того, що компанія вибрала неправильний маршрут.

У Києві було вирішено, зазначив він, що везти ялинку доведеться КрАЗом, в той час як у попередні роки її транспортували на більш відповідному Volvo.

Нагадаємо, лікарі в один голос застерігають, що не варто купувати ялинку. Хвоя може викликати серйозні захворювання, як у дорослих, так і у дітей.

Крім того, наближення новорічних та різдвяних свят відчувається з кожним днем все сильніше. До Нового року залишилося вже менше місяця, а до католицького Різдва – ще менше часу. Тому у всіх європейських країнах вже почали встановлювати на площах міст головний атрибут свят – ялинку.

Дивіться сюжет про ялинку

 

Рекомендуем: