Вы здесь

Буде Баба Яга: українців розлютило «скасування» Діда Мороза, мережа скаженіє

Пропозиція письменниця і громадського активіста Лариси Ніцой замінити в Україні Діда Мороза на Святого Миколая сильно розлютила користувачів мережі

Так, деякі з них вважають, що подібні слова є доказом того, що українцям «впарюють» католицьку релігію.

«Нам просто впарюють католицьку релігію», «Дід Мороз – це символ Нового року. І ніхто е зможе його скасувати або заборонити», «Як можна порівнювати Діда Мороза і Святого Миколая. Це ж зовсім різні персонажі», – відзначають вони.

У той же час інші користувачі мережі уточнили, що активістам потрібно «зайняти себе добрими справами».

«Я б вам радила ще перенести сам Новий рік. Краще займіть себе добрими справами: допоможіть хворим, наприклад», «У мене четверо онуків, і вони точно знають, що повинен прийти Дід Мороз», «Кому так нашкодив той Дід Мороз? Це все одно, що привести в сім’ю іншого чоловіка» ,«Не можна заборонити те, що не затверджено на законодавчому рівні. А бабу ягу і Кощія теж заборонимо?», – підкреслюють українці.

Нагадаємо, за словами Лариси Ніцой, Святий Миколай є давньою українською традицією. «Нехай дідусь Мороз уже відпочиває. Вже прийшов Святий Миколай – точніше, повернувся до нас».

Джерело: Politeka

Рекомендуем:

Один коментарий к “Буде Баба Яга: українців розлютило «скасування» Діда Мороза, мережа скаженіє

  1. znumi.com.ua

    Святий Миколай ніяк не може бути українською традицією, бо й сама християнська релігія, тип паче католицька, аж ніяк не є суто українською. Нам її нав’язали, причому з великим спротивом населення, щоб не сказати більше. Хоча й Дід Мороз — теж аж ніяк не український. У нас взагалі величезна проблема з власними традиціями, постійно чіпляємо щось чуже, а свого не маємо. А також інша проблема — коли держава лізе зі своїми заборонами туди, де не її сфера відповідальності. Не її справа, грубо кажучи. Кожна сім’я має сама визначати, що їй святкувати та як.