Вы здесь
Канадська модель із гігантськими грудьми зробила собі «ніс Барбі» та «котячі очі». Фото В мире Новости 

Канадська модель із гігантськими грудьми зробила собі «ніс Барбі» та «котячі очі». Фото

25-річна модель із Канади Марія Магдалина стала зіркою мережі, витративши 100 000 доларів на екстремальні пластичні операції. Вона зробила собі «ніс Барбі» та «котячі очі» («лисячі очі») навіть незважаючи на те, що за два роки до цього мало не померла під час трансформації своєї вагіни в найтовстішу у світі.

На своїй сторінці в Instagram Магдалина виклала кадри, у підписі до яких порівняла своє обличчя з лісовим ельфом. Дівчина зробила розкосі очі та штучний ніс.

Марія Магдалина ледь не вмерла під час операції.

«Моя верхня губа досі ні чорта не рухається після операції! Наступного тижня мені зроблять пересадку брів, щелепи та губ, після чого моє обличчя буде завершено. Мені …

Далее
Питання ядерної зброї: Зеленський пригрозив відмовою від Будапештського меморандуму В Украине Новости 

Питання ядерної зброї: Зеленський пригрозив відмовою від Будапештського меморандуму

Під час виступу на Мюнхенській безпековій конференції президент Володимир Зеленський оголосив, що ініціює переговори учасників Будапештського меморандуму щодо надання Україні гарантій безпеки, а у разі, якщо переговори не відбудуться, Київ поставить під сумнів рішення щодо відмови від ядерної зброї.

Джерело: заява Зеленського

Деталі:  Після здобуття незалежності Україна мала у своєму розпорядженні третій за розміром арсенал ядерної зброї у світі.

Після підписання Будапештського меморандуму Україна відмовилася від статусу ядерної держави, а США, Росія та Британія (потім до них приєднались Китай та Франція) в обмін на це надали Києву гарантії суверенітету та територіальної цілісності.

Пряма мова Зеленського: » За …

Далее
«Нужна воля Украины». Генсек ОДКБ предлагает ввести «миротворцев» на Донбасс В мире В Украине Новости 

«Нужна воля Украины». Генсек ОДКБ предлагает ввести «миротворцев» на Донбасс

Генеральный секретарь Организации договора о коллективной безопасности (ОДКБ) Станислав Зась предлагает ввести «миротворцев» организации на Донбасс. По его словам, для этого нужна добрая воля Украины и мандат Совбеза ООН.

Об этом сообщает РБК-Украина со ссылкой на интервью для Reuters.

«Гипотетически можно себе это представить, если бы была добрая воля со стороны Украины — это ведь их территория — если бы был мандат Совбеза ООН, и если бы такое решение было поддержано всеми нашими правительствами», — заявил Зась.

По его словам, он не верит, в то, что ситуация на Донбассе вернется в прежнее состояние, поэтому сторонам нужно садиться за стол …

Далее
Будапештский меморандум не имеет юридических обязательств, — Фельдгузен В мире В Украине Новости 

Будапештский меморандум не имеет юридических обязательств, — Фельдгузен

Будапештский меморандум, согласно которому ядерные державы выступают гарантами территориальной целостности Украины, не имеет юридических обязательств. Но западные партнеры должны делать все, чтобы избежать войны.

Об этом сообщает РБК-Украина со ссылкой на заявление немецкого посла Анки Фельдгузен в эфире «Украина 24».

«Будапештский меморандум — это, действительно, формат без юридических обязательств рамках международного права. Но я думаю, что сейчас нужно пробовать все, чтобы избежать войны», — отметила она.

Что такое Будапештский меморандум

Данный меморандум от 1994 года является межгосударственным документом о гарантиях безопасности для Украины в обмен на присоединение к Договору о нераспространении ядерного оружия. Согласно взятым на себя обязательствам, Киев …

Далее
За 3000 кілометрів від дому: «евакуйованим» жителям ОРДЛО запропонували переселитись в Мурманську область Актуально В мире В России В Украине Новости 

За 3000 кілометрів від дому: «евакуйованим» жителям ОРДЛО запропонували переселитись в Мурманську область

Людям, привезеним в Росію у рамках оголошеної «евакуації» ватажками терористичних «ДНР» й «ЛНР», закрили дорогу назад – усі пункти пропуску в Ростовській області переведено лише на в’їзд до РФ. Оскільки місць в пунктах тимчасового перебування вже немає, тим, хто залишився без даху над головою запропонували переселитись в Мурманську область.

Про це повідомило видання «Букви». Відстань до Мурманська становить понад 3 000 км, але це не найстрашніше.

Відстань до Мурманська становить понад 3 000 км

Людям, яких позбавили власного житла, пропонують переїхати жити практично у тундру, якою покрита майже вся територія Мурманської області. До слова, в регіоні досі поширене оленярство.

Краєвиди Мурманської області

Попри те, що площа області становить близько чверті …

Далее