Вы здесь
Украинская чиновница оскандалилась призывом к нейтралитету и отказу от вступления в НАТО В Украине Новости 

Украинская чиновница оскандалилась призывом к нейтралитету и отказу от вступления в НАТО

Начальник отдела международного сотрудничества и связей с общественностью Госагентства по управлению Чернобыльской зоной отчуждения Екатерина Павлова заявила, что Украина должна придерживаться политики нейтралитета. По ее мнению, став «нейтральной», наша страна может вступить в Евросоюз, но не в НАТО.

Об этом Павлова написала в статье для американского журнала Bulletin of the Atomic Scientists (наряду с ней указан и второй автор Томас Ши – Ред.). Она считает, что в вопросе внешней политики Украина должна последовать примеру Австрии, которая является членом ЕС, но не частью Североатлантического альянса.

«Пока Россия давит на Украину, опыт Австрии заслуживает изучения…Сегодня Украина осаждена Россией, но укреплена благодаря поддержке …

Далее
Київ є в списку окупації: Білий дім оприлюднив ймовірний сценарій нападу Росії на українські міста Актуально В мире В России В Украине Новости 

Київ є в списку окупації: Білий дім оприлюднив ймовірний сценарій нападу Росії на українські міста

За даними американських ЗМІ, війська Росії можуть увійти на територію України 15 лютого.

Російська Федерація може почати вторгнення до України під час проведення Олімпійських ігор в Пекіні — напад може статися до 20 лютого. 

Про це під час брифінгу заявив радник президента Сполучених Штатів з національної безпеки Джейк Салліван у п’ятницю, 11 лютого.

За його словами, Росія може почати напад на українські міста «в будь-який момент». Водночас він наголосив, посилаючись на дані розвідки США, що Росія не ухвалила остаточне рішення про вторгнення до України.

«Ми перебуваємо в такому періоді, коли вторгнення Росії може початися в будь-який момент, якщо Володимир Путін ухвалить таке рішення. Я не можу коментувати деталі нашої розвідувальної …

Далее
Порошенко вимагає терміново скликати РНБО і засідання Ради В Украине Новости 

Порошенко вимагає терміново скликати РНБО і засідання Ради

Експрезидент Петро Порошенко вимагає від президента Володимира Зеленського негайно скликати РНБО за участі лідерів парламентських фракцій через можливе повномасштабне вторгнення Росії.

Джерело: Порошенко у Facebook«Європейська солідарність»

Дослівно Порошенко: «Ми вимагаємо від Володимира Зеленського вже в суботу зранку скликати засідання РНБО за участі лідерів всіх парламентських фракцій для обговорення пропозицій і розробки єдиного і спільного плану дій із захисту країни. У нас такий план є і ми готові його представити РНБО.

Від голови Верховної Ради вимагаємо так само у суботу скликати позачергове надзвичайне засідання  парламенту, на яке запросити президента, міністра оборони, головнокомандувача Збройних Сил, керівників розвідок, тощо». 

Деталі

Далее
ЦРУ очікує нападу Росії на Україну вже «найближчої середи» — Spiegel Актуально В мире В России В Украине Новости 

ЦРУ очікує нападу Росії на Україну вже «найближчої середи» — Spiegel

Спецслужби США оприлюднили термінове попередження союзникам по НАТО про неминучий напад РФ.

Американська спецслужба ЦРУ попередила союзників у Європі про те, що на основі нової інформації існують побоювання, що напад Росії на Україну може початися вже «найближчої середи», 16 лютого.

Про це пише німецький Spiegel з посиланням на ЦРУ.

Згідно з інформацією видання, американська спецслужба ЦРУ і американські військові протягом п’ятниці повідомили федеральний уряд Німеччини та інші держави НАТО про те, що, на основі нової інформації, існують побоювання, що напад може статися вже 16 лютого.

За словами кількох дипломатів і військових чиновників, Сполучені Штати надали багато подробиць про секретні

Далее
Давид Арахамия – нардеп предложил пить алкоголь на телеэфирах – видео Актуально В Украине Новости 

Давид Арахамия – нардеп предложил пить алкоголь на телеэфирах – видео

На днях во время прямого эфира политик предложил изменить закон с тем, чтобы во время телетрансляций ведущим и их гостям можно было распивать алкогольные напитки.

Сделал он это после того, как ведущий заявил, что распивать алкоголь в телестудии запрещает закон о рекламе, а также рекламодатели, которые размещают свои сюжеты в программах.

Арахамия долго не думал и предложил поменять закон с тем, чтобы и ведущие, и их собеседники могли употреблять горячительные напитки прямо в прямом эфире.

Остается надеяться, что здравый смысл возобладает и депутаты не будут принимать такой закон. Иначе сложно представить, какие передачи нас ждут на экранах телевизоров.

Источник

Далее