Вы здесь

П’яна оргія на кладовищі: як покарають безсоромних школярок

Часто прогулюють школу, поводять себе жахливо, хоча й живуть у благополучних родинах – таку характеристику дали односельчани трьом дівчатам з Новояворівська (Львівщина), які влаштували нещодавно п’яний дебош на кладовищі.

15-річні школярки навчаються зараз у 10-му класі. Але «навчаються» – дуже гучно сказано, швидше числяться у списках. Вчителі запевняють, що практично їх не бачать на заняттях, хоча насправді кожна з них здібна. Дивує педагогів одне: як у таких зразкових, за їх словами, батьків можуть бути настільки невиховані і навіть цинічні діти.

Але пояснення знайшли сусіди. Мовляв, мама однієї учасниці скандальної вечірки просто посеред могил вже давно працює та живе у Польщі, тому ймовірно виховання відбувається не на належному рівні. Батько також не додивився за донькою. Якраз у ту ніч він працював, і не знав, куди пішла дитина разом із подругами. Копи ж поставилися доволі лояльно до такої витівки – стверджують, що нічого кримінального у цьому не бачать:

«Немає ознак вандалізму. Могила не ушкоджена. Вбачається неналежне виконання батьками своїх обов’язків», — пояснила старший інспектор ювенальної превенції Новояворівського ОП ГУНП у Львівській області Оксана Давид.

Через те, що заяв у поліцію не надходило, то і покарання для неповнолітніх не передбачено. Обмежаться тільки профілактичною бесідою із батьками, але наскільки це подіє – покаже час. Поки що компанії підлітків це зійшло з рук, а вдома на них чекають вже інші «веселощі».

Дивіться: на Львівщині троє дівчат влаштували п’яну вечірку на кладовищі

Рекомендуем:

Оставить комментарий