Вы здесь

Керченський міст тріщить по швах, може впасти

“Будівництво століття” виявилося фарсом – сваї тримаються буквально на чесному слові

Про це повідомляє “Знай.uа“.

Поки російська влада активно займається пропагандою про будівництво Керченського мосту, анонсує “розширення”, перекриваючи тим самим доступ до протоки, сама конструкція вже дуже скоро ризикує повністю обвалитися.

Принаймні, такої думки дотримується відома правозахисниця з РФ Олена Васильєва. Жінку днями настільки дістали “ватники” з цього приводу, що вона вирішила більше не мовчати.

Експерт наголошує: знадобиться щонайменше два десятиліття, аби відновити системи зрошення, всі водні канали та посівні території очікує занепад, а грунт зовсім не придатний для будь-яких сільськогосподарських робіт. Урожаю практично немає – і не дивно, більшість прилеглих виноградників знищили, а прісна речовина під землею робить свою справу.

“Керченський міст завалиться швидше за все цієї зими. Уже дві платформи провалилися. Їх намагаються відновити, але народ Росії не розуміє, що там – розлом земної кори, дна як такого немає, мул. Відомо, що амплітуда коливання до 20 см в рік, тобто переміщення кори в цьому місці, тому й не будували міст. Крім того, будівництво моста не погоджено з Україною – порушення міжнародних норм”, – зазначила вона.

Васильєва підкреслила, що українська сторона має повне право на подачу позову до міжнародного суду у Гаазі – тоді міст доведеться розбирати у найкоротші терміни.

Рекомендуем:

Один коментарий к “Керченський міст тріщить по швах, може впасти

  1. Ronald

    В якому місті тріщіть мост? між островом Тузла, та півостровом Таманьский? то для України це добре, і подавати в Гагу Україні не слід, бо інша частина мосту всеодно буде працювати між, півостровом Крим, та островом Тузла, це буде вигідно Україні після повернення тереторій,а поверненя в будь якому випадку відбудеця.А якщо міст тріщіть між Півостровом Крим, та островом Тузла тоді Україні слід подавати до суду, бо після того як міст впаде, Україні доведеця почати демонтаж споруди мосту, а це шаленні витрати, тому Росія повинна заплатити демонтаж та збитки судноплавства,та еколгічні,

Оставить комментарий