Вы здесь

Головне за ніч: імпічмент Трампа і смерть Нобелівського лауреата

Американський мільярдер спонсорує імпічмент Трампа

Американець-мільярдер Там Стаер заявив, що збирається досягти оголошення імпічменту Трампу. З цією метою він запустив спеціальний сайт, де кожен житель США може висловитися про президента. За результатами опитування, лише 38% громадян Сполучених Штатів вважають перші 200 днів президентства Трампа успішним.

В ООН засудили фабрикацію справи проти Сущенко

Українська делегація в ООН засудила незаконне засудження журналіста Романа Сущенка в Росії. За словами першого секретаря Постійного представництва України при ООН Олега Ніколаєнка, Росія влаштовує переслідування і репресії для будь-яких журналістів, які виступають проти їх агресивної політики.

Ліквідація небезпечних терористів в Єгипті

В результаті спецоперації єгипетської поліції, що проводиться в одному з міст під Каїром, було ліквідовано одних з найбільш небезпечних злочинців країни. Слід уточнити, що з боку силовиків загинуло 54 людини, 20 з яких були офіцерами.

Смерть Нобелівського лауреата

Група з 16 міжнародних експертів прийшла до висновку, що смерть чилійського поета Пабло Неруда в 1973 році відбулася не через рак, як пишеться в його свідоцтві про смерть. За їх словами, до загибелі відомого чилійця була причетна «третя сторона».

Джерело: Politeka

Рекомендуем:

Оставить комментарий