Вы здесь

Чекати більше не можна, реформи не діють: Вакарчук звернувся до всіх українців

Лідер української групи “Океан Ельзи” і громадський діяч Святослав Вакарчук закликав українців прийняти важливе рішення і підписати електронну петицію щодо створення Вищого антикорупційного суду

Про це він написав на своїй сторінці у соцмережі. Також музикант опублікував посилання, де можна ознайомитися з текстом петиції.

Вакарчук зазначає, що ефективно функціонуюча незалежна судова система є обов’язковим елементом будь якої демократичної країни, де діє верховенство права.

Він зазначив, що реформи, які проводяться в Україні останні кілька років не досягнуть належного результату без нормально функціонуючої судової системи.

«В Україні протягом останніх років здійснюється велика кількість системних реформ, у тому числі і судової гілки влади. Тим не менш, більшість реформ ще не досягли видимих результатів, а успіх усього процесу залежить від можливості судової системи працювати незалежно та ефективно, не піддаючись впливу зі сторони третіх осіб. Суспільство не довіряє існуючій судовій системі, а корупціонери уникають притягнення до відповідальності. Саме тому, існує критична потреба у створенні спеціалізованої незалежної судової інституції, яка б здійснювала розгляд справ, слідство у яких ведеться Національним антикорупційним бюро України”, – йдеться в тексті петиції.

Джерело: Politeka

Рекомендуем:

Оставить комментарий