Вы здесь

Блогер рассказал, как Тимошенко предала Майдан и стала родоначальницей «зради»

Популярный в Украине блогер Джон Смит на своей странице в Facebook пишет о том, что сначала на каждом углу звучало «реформ нет», когда принимались первые решения и эффект от них еще не наступил и, когда был пик боевых действий и все взоры были устремлены туда.

По словам блогера, потом была «имитация реформ», когда изменения повалили косяком и молоть будто их нет ну это совсем пальцем у виска и уж как-то подозрительно смотрелось. И вот сейчас, когда реформы признаны всеми без исключения западными партнерами, многократно подчеркнуты и выражено удивление как нам это удалось во время войны – встречайте новый тезис: «антинародные реформы!».

Джон Смит напоминает, что преодолеть проходной барьер главной интригантке Юлии Тимошенко и спастись от политической смерти помогла только мимикрия под лозунги Майдана. Только вот это «да-да, мы тоже за реформы». В противном случае Тимошенко повторила бы путь «Свободы» и Тягнибока, которые не попали в парламент. «Дело сделано. Теперь: «зупиніть реформи, вони вбивають країну». Если кто не понял, это и есть «зрада», – подытожил блогер.

Источник

Рекомендуем:

2 комментариев к “Блогер рассказал, как Тимошенко предала Майдан и стала родоначальницей «зради»

 1. Дмитро

  Відвердто кажучи, я ні за Тимошенко, але і небачу жодного кроку нашого уряду на підняття індексу ВВП!!!. Економіка не в стагнації, а в прямому значенні тріщить по швам!!! Уявіть собі що близько 80% золота на ринку України не українського виробництва з українським тавром, вже пртвезене з Італії, Туреччини, Індії, Китаю. А все це мало б дати шалені прибутки!!!! Заробили всі цукрові заводи і галузь в цілому, в той час коли можна було перенаправити виготовлення спирту на пальне для автомобілів!!! І ми б вже були незалежні від Росії від нафти, і робочі місця були (не підривали б задниці європейцям). А проблема з сміттям в Україні, це ж навмисно затягнута проблема нашими можновладцями для витягування грошей з Європи!!! Це ж золоте дно в прямому значенні цього слова!!!! А як заробили ЮЖМАШ???!!!! І так усі галузі!!!! Китай тримається не за рахунок ппшників а за рахунок великих стратегічних підприємств!!! А ми тішимось що Європа допоможе, та не допоможе, ми їй потрібні як сировинних придаток!!! Ще нема жодного кроку задля розвитку підприємств!!! Таке враження що зараз йде на винищення виробництва!!! То які позитивні зміни відбуваються???? Ви подивіться скільки за останній рік поїхало на заробітки!!! Де ваші зміни????

  1. Дмитро

   Помилка в слові не заробили цукрові заводи а загробили!!!
   Наш уряд теперішній ще більший зрадник українського народу ніж Тимошенко, хоч і в неї грішки з ЄЕСУ, американці вже б її заарештували!!!

Оставить комментарий