Вы здесь

Зміни в календарі: українців готують до відпочинку “по-новому”

Ініціативи Українського національного інституту пам’яті передбачають деякі зміни в календарі державних свят

Про це розповів директор Українського інституту національної пам’яті, історик Володимир В’ятрович.

Так, за словами історика, 1 травня залишається в Україні як вихідний, проте його формат буде змінено – мова  йдеться про Свято праці, а не про Міжнародний день солідарності трудящих.

Водночас Вятрович зазначив, що залишено в силі пропозицію щодо перенесення вихідного з 9 травня на 8 травня і про переформатування 8 березня з Міжнародного жіночого дня на День боротьби за права жінок, причому запропоновано позбавити його статусу вихідного.

“Зараз ми подали цей законопроект на затвердження Кабміну, але, на жаль, його поки що не затверджено, тому що він отримав зауваження з боку Міністерства культури”, – підкреслив В’ятрович.

За його словами, була досягнута домовленість про проведення широких консультацій за участю громадськості та Міністерством культури, щоб, можливо, подавати цей законопроект як урядовий.

Нагадаємо, як раніше писала Politeka, в цьому році українці, швидше за все, в останній раз відпочивали 2 травня. В 2018-му цей день вже буде робочим.

За матеріалами Главреда

Рекомендуем:

Один коментарий к “Зміни в календарі: українців готують до відпочинку “по-новому”

  1. Natka

    Я реально поражаюсь этому маразму. Такое ощущение, что переформатирование названия праздника существенно чтото поменяет. А вот насчет 8 марта, так у женщин не останется ни одного праздника. Опять же пусть готовятся к искам за неравенство

Оставить комментарий