Вы здесь

«Від однієї до 20 тисяч доларів» — козак Гаврилюк озвучив такси хабарів

Народний депутат Михайло Гаврилюк розповів про суми хабарів. Про це він сказав в інтерв’ю «Главком».

«Дивлячись яке питання: може бути там на 1000 доларів, а може й бути до 10-20 тисяч. Але до цього в мене не доходить з ними розмова. Знаєте, чого багато цих шахраїв до мене приходить? Вони думають: молодий, без освіти, без вищої освіти. Ймовірно, він мало що «доганяє». І ми його зможемо обвести довкола пальця і буде все, як нам те потрібно. Трошки грошенят йому підсунемо і буде порядок. Вони не розуміють, що короля славить його свита. Так, може я десь чогось не доганяю. Але біля мене люди, команда, яка підкаже мені, правильно це чи ні», — розповів він.

На запитання журналіста: «Депутатам «Народного фронту» платять «у конвертах»?» Гаврилюк відповів: «Скажіть, куди підійти? Я теж чув такі плітки. Але коли я підходив до наших лідерів і казав: «Друзі, чув, що там десь платять гроші. Я ж нікому нічого поганого не роблю. Дайте і мені щось». Але ніхто мені нічого не дав» .

Також Гаврилюк розповів, що робитиме, якщо не буде нардепом.

«Без роботи не сидітиму: можу працювати головою, не обов’язково брати в руки лопату. Я розумію, як читати креслення, плани будівництва. Я з дитинства почав їздити по будовах, ще тоді потрапив до гарних людей — спеціалістів своєї справи. А якщо мені не щаститиме, то я можу взяти мітлу і замітати вулицю. І повірте мені, з мене ніяка корона не впаде, бо її там нема», — сказав він

Михайла Гаврилюка обрали до парламенту на позачергових виборах 2014 року. Є членом фракції «Народний фронт». Під час Революції гідності був козаком Четвертої сотні Самооборони Майдану. Став відомий за скандальним аматорським відео тортур, вчинених силовиками спецпідрозділу «Ягуар».

Рекомендуем:

Оставить комментарий