Вы здесь

Вхід заборонено: з’явилося місце, куди не пустять депутатів

Депутати Київської міської ради на пленарному засіданні в першому читанні підтримали проект рішення про недопущення політичної агітації в навчальних закладах

Про це повідомляє прес-служба відомства.

Відомо, що проект, одним із співавторів якого є Наталія Шульга, підтримали 85 депутатів.

Політики, нарешті, задумалися над тим, що залучення школярів і студентів до участі в політичних акціях під час навчально-виховного процесу не припустимо.

«На сьогоднішній день багато депутатів не соромляться приходити до місцевих шкіл, щоб прорекламувати себе або свою політичну партію. Більш того, вони навіть відкривають громадські приймальні на територіях навчальних закладів», – прокоментувала Шульга.

Проект рішення забороняє поширювати рекламу політичного характеру і здійснювати політичну агітацію на території навчальних закладів. Крім того, забороняється використовувати матеріально-технічну базу навчальних закладів для розміщення громадських приймалень.

Нагадаємо, сьогодні, 9 листопада, 234 народних депутати проголосували за законопроект «Про внесення змін до деяких законів України щодо окремих питань проходження державної служби».

Джерело: Politeka

Рекомендуем:

Оставить комментарий