Вы здесь

У жодні рамки не лізе: “Деякі в 40–50 років пішли добровольцями на війну, а деякі у 20 ховалися на заробітках у Росії” – голова СБУ

Василь Грицак наголосив, що розуміє українців, які змушені їздити на заробітки, але закликав вибирати для цього інші країни замість Росії.

Україні необхідно запровадити обмеження на в’їзд українських громадян до Росії, зокрема для того, щоб зменшити потік заробітчан. Таку думку висловив голова Служби безпеки України Василь Грицак на брифінгу, який транслював 112 Україна, передають Патріоти України.

“Ми повинні навести лад. Коли ми почали аналізувати поїздки українців на заробітки в Росію… На жаль, прикро, соромно! Деякі в 40–50 років пішли добровольцями на війну, а деякі у 20 ховалися на заробітках у Росії. Це ні в які рамки не лізе”, – обурився він.

За словами голови СБУ, він розуміє, що людям потрібно заробляти, “але тільки не в Росії”.

З березня 2015 року росіяни можуть в’їжджати на територію України тільки за закордонними паспортами, українці можуть їздити до Росії за внутрішніми паспортами.

10 липня 2017 року Рада національної безпеки і оборони України ухвалила рішення запровадити біометричний контроль для іноземців, які в’їжджають до країни.

Секретар РНБО Олександр Турчинов зазначив, що захід “насамперед буде стосуватися російських громадян”. Новий режим в’їзду має запрацювати до 2018 року.

Рекомендуем:

Оставить комментарий