Вы здесь

У нардепів в Раді запустили гранату: з’явилося відео

Позафракційний депутат Верховної Ради Юрій Левченко під час ранкового пленарного засідання кинув димову гранату в сесійній залі

Це сталося під час розгляду законопроекту №7164 про продовження на рік дії закону “Про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької і Луганської областей”.

“Я заявляю офіційно з трибуни Верховної Ради і беру на себе відповідальність: ту шашку димову запалив я. І я вважаю, що зробив правильно, тому що я б цей парламент спалив, щоб він не робив те, що він робить”, – заявив він.

Зазначимо, віце-спікер Верховної Ради Ірина Геращенко вибачилася перед дітьми за “безлад, який влаштували дорослі дяді і тьоті”.

А в мережі вже активно коментують скандальний вчинок нардепа.

Як повідомлялося раніше, вранці, 6 жовтня, у Верховній Раді біля трибуни сталася бійка народних депутатів. Зокрема, в бійці брав участь нардеп від «Свободи» Юрій Левченко і депутати від БПП.

Нагадаємо, 233 народних депутати проголосували за закон про реінтеграцію Донбасу.

Як писала Politeka, представник президента України Петра Порошенка у Верховній Раді Ірина Луценко пояснила, чому в парламент внесли два законопроекти щодо Донбасу.

Зазначимо, вчора у Верховній Раді також сталася бійка між народними депутатами.

Джерело: Politeka

Рекомендуем:

Оставить комментарий