Вы здесь

У Кличка “втомився” ключовий міст, влада Києва безсила

Керівник правозахисного відділу організації «Стоп корупції» Ігор Бондарчук повідомив, що в Київській області діють близько 60 незаконних точок, в кожній з яких добувають до 7 млн ​​тонн піску на 400 млн грн на рік.

«Такий розмах видобутку дозволяє «оплачувати» поліцію і силові структури, щоб ті «закривали очі» на свавілля. Вони навіть не реагують на браконьєрів, поки ми не надамо цьому розголосу», – зазначає Бондарчук.

Київська влада розводять руками і стверджує, що у неї немає інструментів впливу на браконьєрів. Тим часом незаконний видобуток піску призводить до знищення річки, а також до руйнування берегової лінії і міських споруд.

«Нелегальні земснаряди розривають річку на частини, змінюючи русло Дніпра, ландшафт дна і конфігурацію берега. Вимиваючи величезні ями на дні річки вони провокують зрушення грунту. Зокрема, біля Південного моста з’явилися западини, через що пішли тріщини на двох колонах шляхопроводу, при цьому главк водної поліції знаходиться там же», – говорить Чистяков.

Біля Південного мосту раніше працювало три земснаряда, за допомогою яких щодня добувалося майже 15 тис. тонн піску. Всього ж в районі моста за останні кілька років вимито понад 4,5 млн тонн. В районі споруди відбуваються небезпечні рухи грунту.

Нагадаємо, що журналіст Роман Бочкала розповів про затримання на Жуковому острові в Києві нелегальних видобувачів піску. Після роботи таких пристроїв на Жуковому острові могли залишитися лише «місячні кратери»

Джерело: Вести

Рекомендуем:

Оставить комментарий