Вы здесь

Штрафна пастка витягне з водіїв останні гроші та нерви

В Україні незабаром запрацюють більш кардинальні покарання за безвідповідальне керування автомобілем. Днями урядовці схвалили посилення нової системи штрафів, тому тепер кількома сотнями водіям не обійтися.

Наприклад, перевищення максимальної дозволеної швидкості руху тепер коштуватиме  3400 гривень (проти 510 гривень).

Власник машини, який втече з місця аварії сплатить таку ж суму та ще й втратить право на керування до шести місяців (зараз штраф складає 255 гривень).

За відсутність прав доведеться викласти 10 200 гривень, повторно – 40 800 гривень (проти 510 гривень). Позбавлена права керування особа за кермом авто сплатить 20 400 гривень, затримають іще раз у найближчий рік — 40 800 гривень (до цього було 510 гривень). Запрацюють такі нововведення вже найближчими днями, як анонсували у Кабміні.

“Ми змушені йти на такі кроки, тому що в державі створилась катастрофічна ситуація у сфері безпеки дорожнього руху… Так, за дев’ять місяців цього року вже трапилося майже 117 тисяч ДТП, з яких понад 19 тисяч – із постраждалими особами: травмовано понад 25 тисяч осіб, загинуло – 2 317. Тобто в середньому в нас у ДТП щодоби гине 8 осіб, 92 особи зазнають тілесних ушкоджень», — пояснив нардеп Антон Геращенко.

Дивіться: уряд садитиме за ґрати п’яних водіїв та підвищить штрафи за порушення ПДР

Джерело: «Знай.ua»

Рекомендуем:

Оставить комментарий