Вы здесь

“Пропонуємо тимчасово заборонити діяльність УПЦ МП”: В УГКЦ підготували звернення до Порошенка

Капелан також заявив, що вимогою є заборонити діяльність будь-якої організації, керівний орган якої знаходиться на території країни-агресора, тобто в Росії.

Низка капеланів Української Греко-католицької церкви спільно з народними депутатами України готують заяву до президента країни, голови Верховної Ради України та інших високопоставлених осіб з вимогою тимчасово заборонити в Україні діяльність Української Православної церкви Московського патріархату. Про це розповів капелан Української Греко-католицької церкви Микола Мединський, передають Патріоти України з посиланням на “Обозреватель”.

“Ми готуємо важливі заяви – і до президента, і до голови Верховної Ради, і до інших інстанцій. Ми подаємо заяву через народного депутата України Юрія Тимошенка, через інших депутатів”, – повідомив він.

Як пояснив священик, причини для такого кроку такі: “В останні місяці в Україні все частіше стали здійснювати теракти”; УПЦ МП “веде відверту антиукраїнську діяльність” і фактично є “ідеологічним рупором” русского міра”.

“Ми вимагаємо заборонити діяльність будь-якої організації, керівний орган якої знаходиться на території країни-агресора, тобто в Росії”, – заявив він.

Священик підкреслив: “Ми не переслідуємо УПЦ МП за конфесійною приналежністю, але пропонуємо тимчасово заборонити їхню діяльність. Поки не закінчиться війна, поки Росія не визнає свої злочини і не покається перед українським народом, поки не відкриє архіви злочинців минулого, поки не поверне території, поки не компенсує втрати тощо”.

“Ми вимагаємо припинення діяльності цієї організації по всій Україні, а також більш ефективного протистояння ідеології “русского міра” в цілому. Ми повинні краще відстоювати своє”, – уточнив він.

У цьому контексті священик зауважив: не можна чекати, поки терористи активізуються – необхідно діяти на випередження.

За його словами, крім заяви про тимчасову заборону діяльності УПЦ МП, плануються також “громадські блокпости”.

Рекомендуем:

Один коментарий к ““Пропонуємо тимчасово заборонити діяльність УПЦ МП”: В УГКЦ підготували звернення до Порошенка

  1. Леонид

    Мединский -это засланный путинский казачек, создающий для Кремля нужную пропагандискую картинку.

Оставить комментарий