Вы здесь

Підлеглі Гонтаревої шокували розміром зарплат

У заступників голови Національного банку України Валерії Гонтаревої суттєво зросли зарплати, про що стало відомо з їхніх декларацій за жовтень.

Як передає «ТСН», в.о. голови НБУ Яків Смолій отримуватиме рівно вдвічі більше, ніж раніше, – 241 тисячу гривень. Дмитро Сологуб заробив у вересні на 107 тисяч гривень більше, ніж у серпні. Роман Борисенко та Катерина Рожкова заробляють тепер по 230 тисяч гривень, а Олег Чурій – на 6 тисяч гривень менше.

Сама Валерія Гонтарева п’ятий місяць знаходиться у безоплатній відпустці. Їй передбачена зарплата у 300 тисяч гривень, але гроші голова банку не отримала. Жінка заявляє, що більше не працює в Нацбанку, проте і досі неясно, коли президент ухвалить рішення про її звільнення, і коли Гонтарева відзвітує у Верховній Раді.

Дивіться: Зарплати в НБУ

Журналісти припускають, що таку «козирну» зарплату отримуватиме нинішній перший заступник Яків Смолій. Він претендує на головне крісло установи.

Члени правління банку не стали пояснювати, за які заслуги їм так підвищили заробітну плату. Натомість прес-служба НБУ пояснила, що працівникам фінустанови роками не змінювали оклади, а тепер от їх вирішили наблизити до ринкових.

Джерело: «Знай.ua»

Рекомендуем:

Оставить комментарий