Вы здесь

Парубій підтримує ідею ухвалення законів більшістю від присутніх у залі депутатів

Спікер ВР Андрій Парубій підтримує ухвалення законопроектів у першому читанні простою більшістю голосів.

Голова Верховної Ради України Андрій Парубій підтримує ідею ухвалення законопроектів у першому читанні простою більшістю голосів парламентарів.
Як передає кореспондент УНІАН, про це він сказав у ефірі програми «Свобода слова», відповідаючи на питання, щодо з’їзду «Народного фронту», де прозвучала ініціатива про внесення змін до Конституції України щодо повноважень президента та прем’єр-міністра.

«Ще одна ідея стосується того, щоб законопроекти у Верховній Раді України приймалися звичайною більшістю. Хоча би у першому читанні», — сказав голова ВР і додав, що йдеться про більшість від присутніх у сесійній залі.
Парубій пояснив, що йому під час роботи парламенту багато разів доводиться «принижуватись», закликаючи депутатів зайти до сесійної зали та працювати.
Голова ВР вважає, що ухвалення законопроектів в першому читанні звичайною більшістю зможе зробити український парламент ефективнішим.
«І звичайно, є певні регулювання між Кабінетом міністрів, гілкою президента. Але ми мали на цю тему розмову і з Арсенієм Петровичем, і з паном президентом. Ряд тих пропозицій можна внести просто законодавчими актами», — сказав Парубій.

Джерело: УНІАН

Рекомендуем:

Оставить комментарий