Вы здесь

Не вистачає шансону: українців шокувало робоче місце нардепа

У мережі опублікували фото робочого місця у Верховній Раді народного депутата від ВО «Батькіщина» Олександри Кужель.

На пульті Кужель прикріплена ікона, мікрофон обмотаний у жовто-синю стрічку із зірочками ЄС, а на столі нардепа пачка «цигарок шкільних». «Не вистачає шансону з динаміка», — пишуть користувачі соцмереж.

«Олександра Кужель не підвела. Хоч у когось в Раді робоче місце оздоблене зі смаком!», — коментар на сторінці «Рагу.лі» у Facebook.

Інші юзери Facebook також висловились з приводу побаченого. У коментарях пишуть, що місце Кужель схоже на лобове скло водія маршрутки.

Зазначимо, що Олександра Кужель неодноразово змінювала партійну та ідеологічну приналежність. Вона була членом таких партій: «За Єдину Україну!», «Трудова Україна», «Партія регіонів», «Сильна Україна» та ВО «Батьківщина».

«Цигарки шкільні» — новий символічний бренд цигарок, який презентували під Верховної Радою. Їх роздавали усім, в кого є діти шкільного віку. Таким чином активісти намагалися привернути увагу до нового законопроекту, який забороняє продавати цигарки на вітринах магазинів чи кіосків, а також агресивну промоцію. Текст цього документу активісти й поклали до символічної пачки «Шкільних».

Джерело: «Знай.ua«

Рекомендуем:

Оставить комментарий