Вы здесь

Марш обурених: хто і навіщо вийде сьогодні в центр Києва

12 листопада в Києві відбудеться «Марш обурених» під проводом лідера партії «Рух нових сил» Міхеїла Саакашвілі

Про це повідомив сам Саакашвілі.

Так, за його словами, у вівторок, 7 листопада, мітингувальники біля Верховної Ради здобули важливу перемогу тим, що депутати проголосували за прийняття виборчого кодексу. Однак відразу ж після цього з-під арешту звільнили заступника міністра оборони України Ігоря Павловського, якого підозрюють в розтраті державних коштів. Саакашвілі заявляє, що Павловського випустили з-за старань бізнесмена Олега Гладковського.

«Вони ретельно оберігають своє болото і намагаються нас усіх туди затягнути, тому звичайно акції не є самоціллю і ми повинні просто демонструвати поза політикою, що ми захищаємо свою гідність і ми захищаємо країну і совість. У неділю ми зберемося тут, о 13:00, я прийду з членами своєї сім’ї і ми все спочатку запалимо лампади біля стіни загиблих, а потім спустимося маршем і покажемо, що ми вимагаємо – Антикорупційний суд, закон про імпічмент і цього і будь-якого іншого президента , зміну системи. Ми повинні разом осушити це болото. Чекаємо вас у неділю о 13:00 на Михайлівській площі», – заявив Саакашвілі.

Нагадаємо, 7 листопада під Верховною радою України відбувся масштабний мітинг, учасники якого, крім усього іншого вимагали також прийняти закон про імпічмент президента.

Під ВРУ була велика кількість мітингувальників, на відміну від поліцейських і бійців Нацгвардії. Правоохоронці перебували не безпосередньо під будівлею, а були розосереджені по всій території.

Джерело: Politeka

Рекомендуем:

Оставить комментарий