Вы здесь

Дорогі подарунки бойфрендам і українська стипендія: як живе донька ватажка бойовиків

Донька «міністра МВС ЛНР» Ігоря Корнета, який зараз намагається усунути від влади ватажка «ЛНР» Ігоря Плотницького, спокійно собі вчиться в Харкові в Національному університеті «Харківська юридична академія імені Ярослава Мудрого» та веде розкішний спосіб життя.

Журналісти та активісти дослідили сторінки дівчини в соцмережах. На цей момент сторінка в ВКонтакті вже видалена, проте існують скріни з неї.  Також можна побачити сторінку в Facebook, щоправда вже неактивну — також залишились скріни.

Як виявилось, в 2013 році Марина навіть навчалася в США. Крім того, сама вона зізнається, що досить часто приїжджає до рідного Луганська.

Що стосується навчання в юракадемії, то там Корнет вчиться на прокурора та отримує державну стипендію.

За словами однокурсників дівчини, вона є досить забезпеченою і не економить не лише на собі, а й на подарунках для своїх бойфрендів – дарувати хлопцям годинник вартістю $ 10 тисяч для неї є сущою дрібницею.

Один зі студентів, що знає дочка Корнета, розповів, що раніше вона жила в студентському гуртожитку №5 в кімнаті №505, але з часом переїхала на найняту квартиру, яка обходиться їй у 20 тис. грн на місяць.

Фото дівчини свідчать і про те, що вона любить відпочивати в теплих країнах. Примітно, що в одній з соцмереж фоловери натякають на її численні романи зі східними чоловіками.

«Про політику вона взагалі ні разу нічого не говорила. Зайнята тільки собою і своєю зовнішністю», — кажуть однокурсники дівчини.

Судячи з фото ватажка «МВС ЛНР» Ігоря Корнета в соцмережах, крім Марини, у нього є ще двоє дітей: Ксенія, якій 12 років, і хлопчик Кирило, на вигляд йому близько 4-5 років. Зараз вони знаходяться в російському місті Самара.

Джерело: «Знай.ua«

Рекомендуем:

Оставить комментарий