Вы здесь

Стало відомо про онкологію Турчинова

За словами політолога Миколи Спірідонова, хвороба така серйозна, що Турчинов навіть відмовився від своїх претензій на місце прем’єр-міністра, більше того — навряд чи він зможе виконувати свої обов’язки кілька найближчих місяців. Турчинов наприкінці минулого тижня дав велике інтерв’ю Бі-бі-Сі, в якому розповів багато чого цікавого, пише видання 7dniv.info.

По-перше, він зізнався, що за його наказом повинні були зловити Януковича і не випускати його з України. По-друге, він заявив, що це за його вказівкою були відкриті військові склади і зброю почали роздавати «патріотам». По-третє, він повідомив, що мирний аеропорт Донецька літаки ВСУ почали бомбити за його наказом.

Експерти відразу ж відзначили, що глава РНБО, який виконував тоді обов’язки в. о. президента, по суті, наговорив собі на Гаазький трибунал, оскільки визнав, що це з його подачі було розпочато збройний конфлікт на Україні, і що зброя надавалася без всякого обліку сумнівним особам, що називали себе патріотами.

До того ж, у п’ятницю, як відомо, Турчинов зробив заяву, про те, що крок за кроком, кілометр за кілометром, Донбас буде відвойований — «головне кордон не проскочити». Якраз напередодні важливих телефонних переговорів в «нормандському форматі» президента Порошенка з Ангелою Меркель, Франсуа Олландом і Володимиром Путіним «порушник спокою» Турчинов і зник. Може сам вирішив, що пора підлікуватися. Може порадив хтось. Однак джерела в апараті РНБО повідомили журналістам, що Турчинов дійсно дуже хворий, але діагноз називати відмовилися.

Відомо лише про те, що він поїхав лікуватися до німецького міста Фридрихсхафен, що на березі Боденського озера. З’ясувалося, що в цьому місті з лікувальних закладів лише один — це клінічний онкологічний центр, який охоплює під своїм дахом найуспішніші онкологічні клініки Німеччини.

Рекомендуем:

Оставить комментарий