Вы здесь

У ЄС поставили Росії жорсткий ультиматум щодо України

Офіційний Брюссель відмовився від скасування чи послаблення антиросійських санкцій до того часу, поки Російська Федерація не почне повністю виконувати підписані у Мінську домовленості. Як інформує replyua.net, відповідна заява була зроблена міністром закордонних справ Латвії Едгаром Рінкевичем. Він зазначив, що наразі взагалі відсутні навіть найменші передумови для того, аби навіть пом’якшити обмежувальні заходи проти Росії.

«На Донбасі, у відповідності до інформації представників ООН та ОБСЄ, продовжує погіршуватися. До тих пір, поки з боку Росії продовжується порушення Мінських домовленостей, продовження санаційного режиму – це абсолютно правильний та адекватний крок», — зазначив Рінкевич. В той же час, латвійський високопосадовець наголосив, що питання стосовно подальшої долі відносин між Російською Федерацією та Євросоюзом буде виноситися на обговорення країн-членів ЄС не раніше літа поточного року.

Раніше стало відомо, що у Міжнародному суді ООН український представник Гарольд Кох заявив, що російська сторона спеціально перекручує факти та вимагав від суддів у Гаазі невідкладного введення проти РФ тимчасових заходів.

Рекомендуем:

Оставить комментарий