Вы здесь

Вагітна Катя Осадча виходить заміж: провокаційні фото

Катя Осадча

Катя Осадча продовжує потроху відкривати таємницю про її вагітність і нового обранця. Так, популярна телезірка вперше продемонструвала свою обручку в перші години новорічної ночі після бою курантів.

Вже в новому 2017-го року Катя Осадча опублікувала в своєму Instagram фотографію, на якій помітно вишукану обручку, що прикрашає її безіменний палець.

Катя Осадча

Разом з тим, Осадча обіцяла під час новорічної програми «Світське життя. Новорічний карнавал», де вона виступає в ролі ведучої, розповісти про батька її другої дитини.

Катя Осадча

Але цього так і не відбулося, незважаючи на те, що дитина вже зовсім скоро з’явиться на світ. Але замість цього, співачка Тіна Кароль вперше публічно привітала ведучу «Карнавалу» з другою вагітністю.

Раніше, напередодні новорічних свят, Катя Осадча та Юрій Горбунов майже підтвердили чутки про свої близькі стосунки. Знаменитості практично одночасно опублікували фото спільної прикрашеної новорічної ялинки вдома.

Катя Осадча

Фотографія вбраної ялинки від Каті Осадчої:

Катя Осадча

Фотографія тієї ж ялинки на сторінці Юрія Горбунова:

Катя Осадча

Нагадаємо, що ще в квітні 2016 року телеведуча заперечувала розмови про заміжжя з Юрієм Горбуновим. Через деякий час на безіменному пальці Горбунова журналісти помітили обручку. І незадовго після цього, стало відомо про вагітність телеведучої.

 

Рекомендуем:

Оставить комментарий